اطلاعیه «جندالله» در رابطه با عملیات تروریستی چابهار+ عکس عاملین انفجار

15 12 2010

می مکران ـ به دنبال عملیات انتحاری در چابهار که به قیمت جان ده ها نفر زخمی شدن تعداد کثیری منجر شد، گروه «جندالله» با انتشار اطلاعیه ای مسئولیت این عملیات تروریستی را بر عهده گرفت و عکس های عاملین انفجار را نیز منتشر ساخت
اطلاعیه «جندالله» در رابطه با عملیات تروریستی چابهار

چهارشنبه 24 آذر ماه سال 1389


بسم الله الرحمن الرحیم
<>ومن المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که امروز دو فرزند سلحشور و غیور بلوچستان در دو عملیات استشهادی در شهر چابهار و در برابر فرمانداری شهر دهها تن از مزدوران و پاسداران رژیم جهل و جور و سفاهت را به جهنم واصل نمودند و عملیات انتقام 2 را با موفقیت به اجرا در آوردند.
این دو فرزند مومن و غیور بلوچستان با نامهای سیف الرحمان چابهاری و حسان خاشی با فدا کردن جان خود توانستند قدرت و جبروت و غرور متجاوزان جنایتکار ولایت سفیه را بشکنند و پرچم حق را در این نقطه بلوچستان بلند کنند.>این عملیات در حقیقت انتقام اعدام رهبر جنبش امیر عبدالمالک و دیگر شهدای جندالله می باشند که وحشیانه و بدون هیچگونه دادگاه عادلانه ای به دار زده شدند چنانچه طی چند ماه اخیر بیش از 160 تن از جوانان بی گناه بلوچ و اهلسنت اعدام شدند و جنبش مقاومت قبلا اعلام کرده بود که در برابر اعدامهای بی رویه رژیم جنایت پیشه متجاوزان و بیگانگان اشغالگر ساکن در بلوچستان را هدف قرار خواهد داد.
>این عملیات هشداری است برای رژیم ایران که به دخالتهای خود در امور دینی و مذهبی اهلسنت پایان دهد و دست از اعدام و جنایت بردارد و اسرای زندانی را آزاد کند در غیر این صورت عملیاتهای استشهادی با شدت بیشتری ادامه خواهد یافت و تمامی بیگانگان ساکن در بلوچستان هدف قرار خواهند گرفت.
هدف از این عملیاتها اخراج متجاوزان از بلوچستان و رسیدن مردم مسلمان بلوچ به حقوق حقه خود در سایه حکومت منطقه ای می باشد و باید متجاوزان و جنایتکاران مزدور ولایت سفیه بلوچستان را ترک کنند و اختیار بلوچستان را به مردم بلوچ واگذار نمایند ورنه فرزندان این مرز و بوم اجازه راحت زیستن به بیگانگان نخواهند داد.
این عملیات در شهر چابهار و مرکز اقتصادی بلوچستان انجام گرفت که می تواند قطب اقتصادی آسیا شود اما این منطقه اقتصادی به استثمار کامل بیگانگان در آمده است به اندازه ای که مردم اصلی این سرزمین از کوچکترین اختیاری در شهر چابهار برخوردار نیستند و تمامی اختیارات در دست بیگانگان است و در حالی که در این شهر هیچ شیعه و فارسی وجود نداشته است امروز و پس از سی سال از انقلاب ننگین خمینی این شهر تبدیل به یک شهر شیعه نشین شده است و رژیم همانند اسرائیل در حال شهرک سازی و فراهم آوردن امکانات رفاهی برای شیعیان در این شهر می باشد و این روند رو به رشد است و این عملیات هشداری است برای بیگانگان که هرچه زودتر این شهر را تخلیه نمایند.>جنبش مقاومت جندالله خواهان با عزت زیستن مردم بلوچستان می باشد و از رژیم می خواهد که به این
خواسته مشروع جنبش جامه عمل بپوشاند و به جنگ و خونریزی پایان دهد زیرا که آغازگر این جنگ خونین رژیم بوده است و الان هم می تواند با عملی نمودن خواسته های مشروع جنبش به این جنگ پایان دهد در غیر این صورت این جنگ پایان نمی یابد.
جنبش مقاومت برای دفاع از مردم بلوچستان بپاخواسته است و دفاع را حق مشروع خود می داند و این جنبش نیست که به ایرانیان حمله نموده است بلکه این رژیم ولایت جهل است که جنگ و خونریزی را آغاز نموده است و فرزندان معصوم و بی گناه بلوچ را تیرباران و اعدام نموده است و مردم را از حقوقشان محروم نموده است و الان راهش این است که رژیم به تجاوز و تعدی پایان دهد تا جنگ پایان یابد.
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله) 

حسان خاشی
تصاویر عاملین انتحاری امروز
د سیف الرحمان چابهاری
 

تصاويري از حادثه تروريستي چابهار


Advertisements

کارها

اطلاعات

12 responses

15 12 2010
محمد

اون کسانی که این عملیات تروریستی رو به هر بهانه ای و توجیح بی منطق و با هر نامی تحسین میکنند و آنرا به ایران، فارس، شیعه، اسلام و آیین محمد صلوات الله علیه و آله نسبت میدن، اولا مسلمان نیستند و به همین علت در برخی از نوشته های بالا این دشمنی آنها با اسلام به وضوح و روشنی مشخص است، دوما واقعا از اسلام و تاریخ قبل و بعد از اسلام (جز کمی از بخشهای تحریف شدش که توسط برخی از مورخان یهودی نوشته شده) چیزی نمیدونن، سوما از گفتارشان جز رواج خشونت، بی منطقی، ترور، آدم کشی و تفرقه در میان اقوام ایرانی در ایران از یکسو (تهدید تمامیت ارضی و تجزیه ایران) و در میان مسلمانان در دنیا از سوی دیگر (جنگ بین کشورهای مسلمان منطقه برای تضعیف این کشورها و سلطه بر منابع غنی انرژی و سرزمینهای ژئواستراتژی آنها) برنامه ای ندارند. در انتها اینها ایرانی نیستند و در حالیکه خود را جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله) مینامند در جهت دشمنی با تمام ایرانیان و مسلمانان حرکت میکنند.
آنهایی هم که در اثر فشارهای ناعادلانه دنیایی و بعضا حکومتی (که مختص جمهوری اسلامی هم نیست بلکه در تمام دنیا این نابرابری ها وجود دارد) تحت تاثیر حرفهای دشمنان سرزمین مادریمان و دین عزیزمان قرار میگیرند، میخوام به عنوان یک برادر کوچک بگم، شما را به خدا ساعتی با خود خلوت کنید و بدون حضور کسی به این موضوع فکر کنید(فاصله حق و باطل و بهشت و جهنم کمتر از چهار انگشت است)

16 12 2010
piyam bakhtyar

bihode inha ra bavar nakonid! in amaliyat terorist bevasile rejim sorat grfte va hich shaki ham nistt.agr bavar konim ke beghir az jomhori eslami kasi ya niroie in amlyat ra karde? ya khod ro gol zadim ya bekheradim
motmaen bash ke agr mardom iran dar harja bepa khizand! in regim az eghdamti moshabe darigh nakhahd kard!
piroz bad jonjesh mardom iran ! nabod bad johory eslami payande bad iran

16 12 2010
نا شناس

برادر عزیز جنگ و خون ریزی سیاست باخت باخت هست در هیچ جنگی پیروز بیرون نیومده کشتن تعداد زیادی زن و بچه اسمش کشتن پاسداره, کار ناشیانه ای که فقط تعدادی از همشهریان خودتان را تا آخر عمر داغدار کردید. در هیچ آئین و مسلکی این شیوه کشتن جایز نیست.
دولت الحق توجه ویژه ای به منطقه چابهار داشته و امکانات توسعه ای اونجا با هیچ جایی قابل مقایسه نیست چرا کاری می کنید دودش در چشم مردم منطقه بره بیایید مقداری منطقی فکر کنید و بجای کشتن و حذف فیزیکی چنانچه حقی رو طلب می کنید بیان کنید حرف بزنید بیانیه بدید والله به توفیق نمی رسید و صرفا عوامل پشت پرده پولدار رو شاد می کنید همه تو همین مملکت داریم زندگی می کنیم وقوع نا امنی فاصله ما رو با دنیا زیاد تر می کنه و این به نفع هیچ کس نیست

16 12 2010
Trevor

خدا لعنت کنه این سنیای وهبابی حیوون رو
جهنم به این دوتا گراز و همه ی یارا و کسایی که تاییدشون میکنن خوش بگزره

16 12 2010
سرباز گمنام

khodam hamtono yek roz terbaran mikonam (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :سربازان گمنام امام زمان (عج) ) خاب خوش را از سرتون بیرون کنین.

16 12 2010
didgaheroshaneman

در این که حکومت جمهوری اسلامی که در حال حاضر با وجود چنین مسئولینی به یک استثمار گر مذهبی تبدیل شده شکی ندارم. و فکر میکنم که اکثر ما ایرانی ها ظلم و بی عدالتیی رو که به قومیتهای اقلیت ایرانی که بعضا همسو و همفکر حاکمان نیستند ، میرود رو قبول داریم و محکوم میکنیم. ولی اینچنین عملیاتهایی که به نام استشهادی یا انتحاری انجام میشه چه نتیجه ای داشته؟ در عراق افغانستان فلسطین و اسرائیل و قبل تر تو لبنان و چچن… چه نتیجه ای داشت با این همه هزینه بالا و کشته شدن به محابا و کشتن بدون کنترل و انتخاب مردم که امکان داره بی گناهانی هم در بین اونها باشند ، چه نتیجه ی قابل توجهی داره؟!؟ این که کشتار رو رژیم شروع کرده درست ، ولی آتش زدن به جنگ و خون ریزی کاملا محکومه. دقیقا هر رژیم و حکومت نا مشروع و ظالمی در پنهان تمایل داره گروه های مبارز و معترض دست به مبارزه مسلحانه ، تازه اونهم از این نوع بزنند تا هم در افکار عمومی مظلوم نمایی کنه و هم براحتی و بدون مشکل دست به سرکوب بزنه. به نظر من اگر جندالله از ابتدا و تا آخر مبارزه رو صرفا فرهنگی و سیاسی ادامه میداد حتی زندان کردن اعضای اون هم با هزینه سنگین برای حکومت و رژیم قابل اجرا بود چه برسد به اعدام و …

16 12 2010
rostam

پاسدارهایی که در این ستون رجز خوانده اند شجاعت ر وبرو شدن با مردم ایران را ندارند.
شجاعت شما در تجاوز کردن به دخترهای ۱۴ ساله در شب قبل از اعدام است.
مردم ایران امروز همت کرده اند و شما را بزیر خواهند کشاند.
مغرور تسلط قدرت آتش خود هستید ؟
این تسلط در حال افول است.
اسلحه خود را زمین بگذارید و سرنوشت خود را با هیتلر ها و خامنه ای ها پیوند نکنید.
ارتش آلمان نازی با ان جبروتش را خاکستر کردند چه رسد به شما .
فاشیسم اسلامی یک نیروی اشغالگر است و هر حربه ای در مقابله با تسلط شوم حسن نصر اله مجاز است. آنها که به گفتمان دعوت میکنند مگر ما ایرانی ها احمق هستیم ؟ شما احمد خمینی پسر رهبر خودتان را کشتید . مصطفی برادر اورا در نجف سر به نیست کردید و علی شریعتی را در لندن مسموم و جسد مومیایی او را سرقت کرده در سوریه گروگان گرفتید . ان نادانها که خود را سرباز گمنام مینامند میدانند که خامنه ای شما را بیشتر از همه میکشد ، سعید امامی ؛ سعید حجاریان ، احمد کاظمی ؛ رحمان فروزنده و هزاران دیگر. اگر رگ ایرانی در شماست از برادران بلوچ خود حلالی بطلبید . اینان فرزندان رستم یل هستند و لشکر های شما را پودر خواهند کرد. من از خارج ایران مینویسم و علی خامنه ای شما را گول زده سونامی بزرگی بر سر شما خراب خواهد شد که بمبهای چاه بهار در مقابل ان نوازش است. و ان کسی که ادعا میکند دولت برای بلوچ کار انجام داده دروغ میگوید . د رجایی که دختران شیعه را صیغه ماموران عراقی خود میکنید و استان قدس رضوی برای اولین بار در تاریخ ایران صادرات سکس دارد زهی نادانی از شما .

16 12 2010
rostam

پاسخ آهن با آهن است.
فاشیسم اسلامی از روز اول با جنایت آمد. سیمنا رکس را آتش زدند . سه نفر ان سینما را آتش زدند که یکی در آنجا سوخت . عملیات با خامنه ای هماهنگی شده بود. دو نفر دیگری که زنده ماندند عذاب چیزی که آخوند ندارد اما یک لات خیابانی کمی ا ز آنرا دارد . خمینی رسما به شرکت و اجرای ان اعتراف کرد و از بازماندگان معذرت خواست که مردم شریف خوزستان رد کردند . خامنه ای آنجا بمب گزاری انتحاری را اختراع کرد که عمل در حین عمل کشته شود و خطر متوجه طرح و آمر نشود. حالا این اسلحه را مردم بروی خودتان بر گردانند . فقط کمونیستهایی چون راه کارگر که در واقع سازمان جوانان حزب توده خائن هستند همدهان احمدی نژاد شجاعت مردم بلوچ را محکوم میکنند . کمونیستها خودشان در زمان استالین لهستان را د رسال ۱۹۴۰ و بقیه اروپای شرقی را پنجاه سال در حالت بلوچستان امروا تحت انقیاد داشتند . ایرانی ها اگر از عملیات چاه بهار نارضی باشند در این است که چرا این دو عزیز نوجوان خود را کشتند و صبر نکردند همه با هم دو سه ماه دیگر خاک لانه خامنه ای را به توبره بکشیم . اخ تماشایی است قیافه امثال خاتمی های و جنتی ها در ان روز .

16 12 2010
rostam

پاسخ آهن با آهن است.
فاشیسم اسلامی از روز اول با جنایت آمد.سینما رکس را آتش زدند . سه نفر ان سینما را آتش زدند که یکی در آنجا سوخت . عملیات با خامنه ای هماهنگی شده بود. دو نفر دیگری که زنده ماندند دچار عذاب وجدان شدند . چیزی که آخوند ندارد اما یک لات خیابانی کمی ا ز آنرا دارد . خمینی رسما به شرکت و اجرای ان اعتراف کرد و از بازماندگان معذرت خواست که مردم شریف خوزستان رد کردند . خامنه ای آنجا بمب گزاری انتحاری را اختراع کرد که عامل در حین عمل کشته شود و خطر متوجه طراح و آمر نشود. حالا این اسلحه را مردم بروی خودتان بر گردانند . فقط کمونیستهایی چون راه کارگر که در واقع سازمان جوانان حزب توده خائن هستند هم دهان احمدی نژاد شجاعت مردم بلوچ را محکوم میکنند . کمونیستها خودشان در زمان استالین لهستان را د رسال ۱۹۴۰ و بقیه اروپای شرقی را پنجاه سال در حالت بلوچستان امروز تحت انقیاد داشتند . ایرانی ها اگر از عملیات چاه بهار نارا ضی باشند در این است که چرا این دو عزیز نوجوان خود را کشتند و صبر نکردند همه با هم دو سه ماه دیگر خاک لانه خامنه ای را به توبره بکشیم . اخ تماشایی است قیافه امثال خاتمی های و جنتی ها در ان روز . همه دنیا امروز صحبت از بلوچهامیکنند و مملو از امید برای آزادی ایران .
من این را دوباره پست کردم با عر ض معذرت از اشتباهات املایی . این هم یک پیوند در باره سینما رکس .
http://en.wikipedia.org/wiki/Cinema_Rex_fire

14 01 2011
مسلمان

این وحشی گری هارو به اسم اسلام نگذارید.وهابیون در رفتار از حیوان هم کمترند.خدای محمد نسلتان را براندازد.

23 12 2011
خانواده شهيد

نميگم سلام چون با اين افكار از دايره اسلام خارجي

فقط اين مطلب رو آويزه گوشتون كنيد اگر روزي ادعايي داشتيد رودررو مثال يك مرد وارد بشيد نه اينكه زن گونه و دزد صفتانه دست به همچين كار به قول خودتون شجاعانه بزنيد .
انشاء الله روزي برسد كه امام زمان و آل پيغمبر انتقام همين گلهاي به خاك و خون افتاده رو ازتون بگيره

5 09 2012
زسز

مرگ بر سگ های نجس سنی وعمری با اون چهر های جهنمی شون…………….

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: