پاسخ طرفداران جندالله به درخواست های آزادی امیرحسین شیرانی

28 12 2010

مَی مَکُران ـ طرفداران جندالله در سایت هایشان به نیابت از جندالله به درخواست های روشفکران، فعالان، و تشکل های بلوچ با لحنی بسیار توهین آمیز پاسخ داده اند. آن ها  در مقابل استدلال های دیگران تنها به پرخاشگری پرداخته و از خط خود برای ترویج خونریزی دفاع کرده اند. جالب است درست در شرایطی که همه مردم کردستان برای نجات جان زندانیانشان به جلب گسترده حمایت دیگر ملیت ها تا این حد اهمیت می دهند، جندالله و طرفدارانش بر خونریزی بیشتر، بر پرتاب نارنجک به خانه های مردم، و بر کشتار غیربلوچ ها تاکید می کنند. این راهی است که ملت بلوچ آن را بر نخواهد تافت و به آن نیز نیازی نخواهد داشت.  ملت بلوچ نشان داده است که در کنار دیگر ملیت ها علیه استدبداد دینی و دیکتاتوری حاکم  و برای احقاق حقوق ملی  خود خواهد جنگید. راه ملت بلوچ،  تبلیغ نفرت ملی، تبلیغ ریختن خون بیگناهان، و منفجر کردن اعتماد دیگران و بر باد دادن نام پرافتحار بلوچ در مهانوازی نیست. راهی که جندالله نشان می دهد راه ملت بلوچ نیست.

مقالات چند مزدور نمي تواند بر تصميم مبارزان اثر بگذارد
26 دسامبر 2010 ـ شاهین بلوچستان
پس از سخنگوي جنبش مقاومت اعلام كردند كه حكم اعدام امير حسين شيراني يكي از كارمندان رژيم جنايتكار ولايت جهل و جور صادر شده است برخي مزدوران رژيم و كژانديشان همچون عبدال دوشوكي كه با چندين نام مستعار مطلب مي نويسد كه هرگز احساس بلوچي بودن ندارند و قلمهايشان در خدمت استعمار بوده است به سر و صدا در آمده اند و خواهان آزادي اين عنصر رژيم شده اند كه در ساختن بمب هسته اي همكاري داشته است و ممكن است فردا اين بمب بر سر ملت مظلوم بلوچ انداخته شود و بلوچستان يك هيروشيماي جديدي شود و هيچ شكي نيست كه اگر ملت بلوچ به مبارزات خود ادامه دهند كه مي دهند و بخواهند سرزمين خود را آزاد كنند تهران فرق نمي كند آخوند باشد يا دوشوكي و ارباش پهلوي با بمب اتمي بلوچستان را با خاك يكسان خواهند كرد و اميرحسين شيراني يكي از كارمندان اين بلاي جهاني است كه دستش آلوده به ساخت و ساز در نيروگاه هسته اي بوده است و همراهي و همكاري با رژيم جنايت است و سزايش مرگ
است و بس.
و اين نويسندگان گستاخ كه از ادب نوشتاري و عفت كلام محرومند در اجراي حكم اعدام مجاهدان را بيش از پيش تشويق مي كنند زيرا قلم زهر آلود امثال دوشوكي و ميربلوچي و….. خود خشونت آفرين است و فضاي موجود را بيش از پيش تنش آلود نموده و مبارزان را مجبور به اجراي حكم فوري اعدام مي كند و اگر نبود درخواست برخي انديشمندان مانند دكتر غلام رضا حسين بر و انجمن حقوق بشر بلوچستان و ديگر دوستان قطعا امروز حكم اعدام امير حسين شيراني به اجرا در آمد و بنابر درخواست دكتر غلام رضا حسين بر و انجمن حقوق بشر بلوچستان فعلا اين حكم به تاخير افتاده است.
و مقالات و مكتوبات كژانديشاني كه جهل و ناداني شان واضح و روشن است و هيچ گاه براي اعدام يك جوان بلوچ اين همه سر و صدا نكرده اند نمي تواند تاثيري بر تصميمات جنبش بگذارد و بلكه اين افراد در جامعه بلوچستان جايگاهي ندارند و مردم بلوچ امروز خواهان برخورد شديد با متجاوزان و دشمنان هستند و كوچكترين نرمي را در اين باره قبول نمي كنند و اما محكوميت چند سردار و مولوي تاثيري ندارد كه مجبورند و آنها همه مخالفان نظام را اعم از مسلح و غير مسلح محكوم مي كنند واگر مخالفان مدني نظام مي خواهند بفهمند يك مصاحبه از مولوي و سردارها بگيرند كه نظرشان در باره مخالفان مدني نظام كه خارج نشسته اند ؟چيست و آنگاه معلوم خواهد شد كه چه خبر است و آنها تا چه اندازه مجبورند و نظراتي كه در تلويزيون مطرح مي كنند در حال حاضر اعتباري ندارد.

كساني كه امروز براي نجات يك بيگانه اين همه سر و صدا مي كنند براي آزادي جوانان بلوچ چرا ساكت بودند و چيزي نگفتند و زيادي اگر خود را به زحمت مي انداختند يك مقاله در يك وبلاگ مي نوشتند و اما براي نجات يك بيگانه بمب ساز به هزاران سايت مقاله مي نويسند و هر جا يك نام براي خود مي گذارند و حتي براي كنگره مليتهاي ايران نامه نوشته اند كه تاكنون سابقه نداشته است كه براي نجات اعداميان بلوچ چنين كاري كنند واقعا كه شرم كنند از اين همه مزدوري براي بيگانگان.

پوزش مي طلبم از آن دوستاني كه با ادب سياسي و احترام كامل تقاضاي آزادي امير حسين شيراني را كردند كه مبارزان به نداي آنها لبيك گفته اند و به پاس خدمات و زحمات آنها براي مردم بلوچ اين حكم را فعلا موخر نموده اند چنانچه سخنگوي جنبش در گفتگوي خود ديروز با الشرق الاسط اين موضوع را بيان كرده است.
دلاور بلوچ

به تمام زابليهاي وديگر اشغالگران هشدار ميدهيم
27 دسامبر 2010 — شاهین بلوچستان
به تمام زابليهاي وديگر اشغالگران هشدار ميدهيم كه اگر بنا باشد كسي با مبارزين قرابت فاميلي ونزديكي داشته باشد او را اعدام كنند ما هم بلديم اين كار را بكنيم خانه هاي بسياري از عوامل ومزدوران رژيم را ميدانيم وتا امروز اگر كاري نكرديم فقط چون غير نظامي بودند اما سران و رهبران شما عقل و هوش خود راكاملا ازدست داده اند وكساني كه هيچ جرمي انجام نداده بودند اعدام كردند وحالا فقط شما جلوي ما كافر حربي هستيد وهرجا شما رابيابيم فقط بايد سرتان را از بدنتان جدا كنيم
خانه هاي بسياري از ماموران خبيث اطلاعات را بلديم وفقط يك نارنجك پرتاب كنيم تمام ساكنانش تكه تكه خواهند شد ومسؤليت اين بر عهده اشغالگران خواهد بود چرا كه قبلا هشدار را شنيده بودند،بايد منتظر روزهاي خونين باشيد،
هيچ راهي نداريد جز تكه تكه شدن يا خروج از بلوچستان
به نظر من بمانيد تا تكه تكه شويد كه تمام دنيا از شرتان راحت شود.
(ارتش اسلامي بلوچستان)

Advertisements

کارها

اطلاعات

3 responses

28 12 2010
rafigh

بلوچها باید پاسداران را از بلوچستان بیرون کنند. خمینی مثل هیتلر با عزم جزم جنایت آمد . در یک حرکت تروریستی سینما رکس را با پانصد زن و مرد و بچه سوزاند . بعد دهسال تمام نسل کشی کرد. و حالا همان جنایت را بر سر مردم دنیا از هند تا روسیه و از عراق تا آفریقا و از اروپا تا بالی میکند.
باید به کارنامه کسانی که بلوچها را از عمل مسلحانه بر حضر میدارند نگاه کرد.
۱- آیا این ها سینما رکس را محکوم کردند؟
۲- آیا پروژه اتمی رژیم را محکوم کردند یا آنرا حق مسلم رژیم دانستند ؟
۳- آیا نسل کشی رژیم د ر عراق را که پنج سال است محکوم کردند؟
۴- یا تروریسم رژیم را در بقیه جاهای دنیا محکوم کردند؟
آیا اصولا حالا که هر بچه مدرسه ای میداند این جنایت کار رژیم بوده اصلا قصد دارند محکوم کنند ؟ از شونیستهای فارس که در روزنا مه کیهان بلوچ را محکوم میکنند تا چپهای مجذوب فاشیسم اسلامی همه را باید به چالش کشید تا دیگر ژست روشنفکرا نه عاقل در سفیه نگیرند

28 12 2010
بلوچ مستقل

بيچاره بي سواد براي شما بايد تاسف خورد
اعدام بچه كرد به درخواست طالباني و بارزاني به تاخير افتاد كه سالها با قدرت نظامي جنگيدند و الان كردستان عراق را در دست دارند و مثل شما مفتخورهاي غرب نشين نيستند و كردها در همون المان و لندن حملات نظامي را طراحي نمودند و هنوز هم مي كنند اما شما البته برخي بلوچهاي غرب نشين چنان زبون و خوار شده ايد كه همه چيز خود را بثمن بخس فروخته ايد و ياد نداريد كه چه كنيد
بميريد بهتر است

29 12 2010
rafigh

بلوچ مستقل نوشته
از کی جلال طالبانی و بارزانی شده اند نمونه آدمهای مبارز؟
بارزانی که از سال ۱۳۴۶ خود را به هر کس پول بیشتری داده فروخته است. امروز هم سر پیری از مزدوری خسته شده و فقط عضو حزب باد است .
جلال طالبانی نمونه کامل یک فرد وطن فروش و کرد فروش است. او با محسن رضایی و احمد کاظمی از فرماندهان سپاه پاسداران در دهه هفتاد عملیات غافلگیری بزرگی را علیه قرارگا ههای پشتیبانی حزب دمکرات و کومله در عمق خاک کردستان عراق انجام داد که به محاصره و خلع سلاح ان نیروها ختم شد.
از ماست که بر ماست .
جلال طالبانی یک کلمه به نسل کشی که فاشیسم اسلامی در عراق در این پنج سال کرده است اعتراض نکرده است . نزدیک به صد هزار نفر مردم بیگناه را خامنه ای در عراق نسل کشی کرده . طالبانی این موش چاق متعفن کلمه ای نگفت .
در ترک و غیر ترک و کرد و عرب و بلوچ هم خوب هست هم خائن . فریدون فرخزاد در آلمان ترور شد و صدها نفر دیگر. در همان آلمان صدها نفر برای رژیم قاچاق اسلحه میکنند . یک حرف به ایرانی با شرف . اگر اهل اسلحه هستید درست استفاده کنید و اگر اهل قلم هستید درست. اگر در خارج هستید و فقط فارسی بنویسید پس رسانه شما سعی دارد رژیم را جلوی خارجی ها ابرو دار جلوه دهد . یعنی شما این رژیم را خودی و دنیای متمدن را غریبه میداند . یا اینکه قول همکاری به رژیم داده اید .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: